Home Politike Kryemadhi: Ja gabimi që Meta nuk do ma falë deri kur të mbyllë sytë…

Kryemadhi: Ja gabimi që Meta nuk do ma falë deri kur të mbyllë sytë…

nga Editor

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka treguar gabimin që bashkëshorti i saj, njëkohësisht edhe presidenti i vendit, Ilir Meta, s’ka për t’ja falur kurrë.

Kryemadhi u shpreh se djegia e madateve dhe braktisja e Parlamentit është gabimi që Meta s’do ia falë derisa të mbyllë sytë.
Gabimi që Meta nuk do më falë, derisa të mbyllë sytë, është djegia e mandateve dhe lënia e Parlamentit. Meta ishte kundër këtij akti”, u shpreh Kryemadhi e ftuar në emisionin “Provokacija”, në TV “ABC News”

Lajme te ngjashme