Home Aktualitet Me kë e ka betejën opozita, me Ramën apo me Blushin?!

Me kë e ka betejën opozita, me Ramën apo me Blushin?!

nga Editor

Nga Ylli Manjani-
E pabesueshme që në atë pak hapësirë publike të opozitës, zënë vend “bëmat” e Ben Blushit familjarisht. 🤷‍♂️

Druaj se asnjë ministër i qeverisë së sotme nuk ka marrë aq hapësirë nga kritika e mediave pro opozitë…

More me cilin është beteja opozitare, me Ramën apo me Blushin?! Ky i fundit nuk merr asnjë vendim në emrin tonë dhe si jep askujt hesap për punët e veta.

Sinqerisht se kuptoj!

Po na shitet Rama si politikani e modeli më i pastër në këtë vend, duke gogolizuar çdo njeri tjetër…

Lajme te ngjashme