Home Aktualitet Tropoja rikthen qëndrestarët/ Azgan Haklaj: “Edi Ramën do t’a përcjell për Beograd si Cana Beg Kryeziun”

Tropoja rikthen qëndrestarët/ Azgan Haklaj: “Edi Ramën do t’a përcjell për Beograd si Cana Beg Kryeziun”

nga Editor

Nga Liridon Berisha

Tropoja pavaresisht nga komisioneret e vetingut ne PD duket se e ka bere zgjedhjen e vet plebishitare mes demokrateve.Azgan Haklaj eshte emri i perzgjedhur per te perfaqesuar demokratet e Tropojes ne Parlamentin e ardhshem.

I njohur si qendrestar dhe i kurorezuar parlamentar me pranga ne duar duket se ky eshte zgjedhja demokrateve dhe e Bashes per te rifituar bastjonin e humbur te demokrateve.

Haklaj i kontaktuar nga portali yne shprehet thjeshte e shkurt”Jam apo nuk jam kandidat une jam shqiptar e demokrat.

Do ta udheheq fushaten per vehte apo per secilin demokrat dhe Edi Ramen do ta percjell per Beograd si dikur tradhetarin Cana Beg Kryeziu”.

Lajme te ngjashme