Home Aktualitet Humbasin kontaktin me familjet 2 fëmijë të klasës së 6-të

Humbasin kontaktin me familjet 2 fëmijë të klasës së 6-të

nga Albina Hoxhaj

Kanë humbur kontaktet me familjet e tyre 2 fëmijë në fshatin Kastritot të Dibrës teksa burime bëjnë me dije se janë të klasës së 6-të. Mësohet se fëmijët i kanë humbur kontaktet që prej orës 15:00 të pasditës së sotme ndërsaa prindërit kanë bërë edhe denoncimin në Polici. Burime për Faxweb.al raportojnë se ndryshe nga sa u tha fillimisht, janë 2 dhe jo 5 fëmijë të humbur, ndërkohë që familjarët shprehen se fëmijët ishin nisur në drejtim të Bjeshkëve të Korabit.

Lajme te ngjashme