Home Aktualitet Koduzi: Pandemia po përdoret politikisht për axhendën e qarqeve të majta, pjesë e tyre dhe Rama

Koduzi: Pandemia po përdoret politikisht për axhendën e qarqeve të majta, pjesë e tyre dhe Rama

nga Editor

Kreu i Departamentit të Shëndetësisë në Partisë Demokratike, Gazmend Koduzi, hedh akuza të forta se pandemia e Covid 19 po përdoret politikisht për axhendat e qarqeve të majta.

Si pjesë e tyre, edhe Rama thotë Koduzi, po e për koronavirusin për axhendën e tij politike.

Koduzi: Mendoj se kjo situatë është përdorur politikisht për axhendat e qarqeve të majta. Rama pjesë e këtyre qarqeve dhe një ndjekës i zjarrtë i Soros është duke e përdorur këtë situatë për axhendën e tij politike.

Lajme te ngjashme