Unë sot jam me djalin Shkodran !!!

Read Time:45 Second

Nga Marjon TOLA

Dy fjale per “ata” që sulmojnë djalin i cili ia tha të vërtetat në sy R.Hajdarit. Të dashur “$hok & $hoqe” ai djale nuk e shikon Partinë si pronën e vet por si shpresë për Shqipërine dhe Shqiptarët.

Ai djale eshte i ri, eshte i pastër ,ka ideale , është i vërtetë , nuk është shitur ose blerë. Ai ështe totalisht ndryshe nga ju “$hokë & $hoqe” them ndryshe se ju Partinë Demokratike e kini parë gjithmonë si pronën tuaj. Ju “shok & shoqe” e keni mendjen si e si te zini postet më të larta. 

Ju kini bërë pazare , ju u shitët tek Rama ne 2017 & në 2019. Ju jeni simboli i tradhëtise se idealeve të Partisë Demokratike. Prandaj mos e sulmoni djalin shkodran po shikoni se po afrohen zgjedhjet dhe duhet të nisni bisedimet me Ramën për kontratën e re që do firmosni.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Denoncime të forta me emra të Kryemadhit
Next post 285 mijë të rinj planifikojnë të ikin nga Shqipëria, 40% e totalit