Tryeza e reformës, Brahimllari: Nuk ka zgjidhje pa dialog

Read Time:29 Second

Sekretari i Përgjithshëm i LSI Endrit Brahimllari në studion e ABC News përballë Juli Xhokaxhiut deklaroi se tryezën e OSBE-së për reformën zgjedhore, 9 kushtet e Gjermanisë për çeljen e negociatave, mundësia e negociatave të fshehta me Ramën dhe vijimi i aksionit opozitar janë diskutuar në studion e ABC News nga Sekretari i Përgjithshëm i LSI Endrit Brahimllari përballë Juli Xhokaxhiut. Për sekretarin e përgjithshëm të LSI-së, tryeza për refomën zgjedhore nuk është moment feste, po përgjegjësie, pasi është një platformë që i jep njëherë e përgjithmonë zgjidhje problemit, ndërsa prania ndërkombëtare jep garanci.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Gjermania i dha “OK” Shqipërisë, Meta: Urgjent të zgjidhim krizën
Next post Denoncime të forta me emra të Kryemadhit