Edi Rama, ky pazarxhi i rëndomtë!

Read Time:45 Second

Nga Petrit Vasili Edi Rama (i shkreti) dhe nderkombetaret,dje dhe sot !? Edi Rama nje pazarxhi i rendomte,qe ç’flet sot e mohon neser, ndaj mos prisni as koherence,as principe nga ai,se per luajalitet dhe patriotizem as qe behet fjale gjekundi. Ky thjesht ka parimin me del a s’me del pazari! Megjithate lexojeni vete Edi Rama dje dhe pikerisht ne 30 qershor 2019 thoshte me gojen plot: “Një faleminderit miqve dhe partnerëve, që u kërcënuan, por nuk u lëkundën në mbrojtje të demokracisë, lirisë së zgjedhjeve dhe të së drejtës për të zgjedhur. Faleminderit SHBA, BE, Misionit të OSBE dhe çdokujt tjetër nga përfaqësuesit e nderuar të botës demokratike që dhanë një dorë në këtë betejë. Edi Rama sot 25 shtator 2019 thote prap me gojen plot: “Nuk kam nevojë as për gjermanë, amerikanë, holandez, francezë, anglezë, as norvegjezë për tu ulur dhe për të dialoguar”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Basha kujton 75 vjetorin e masakrës komuniste në Buzëmadhe
Next post Tiranë / Aksident para Kryeministrisë, makina përplas fëmijën