Petrit Vasili: “Marrëveshja është thjeshtë facoletë për të fshirë sekrecionet…”

Read Time:27 Second

Nga Nova Media

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim (LSI), Petri Vasili, e ka cilësuar marrëveshjen e mbrëmjesh së sotme me Opozitën e Re Parlametare një lëmsh e li për të përçarë Opozitën e Bashkuar.

“Deputetët shfaqen lëmsh dhe të përçarë, Rama flet për konsensus”, – shkruan Vasili në statusin e tij të “Facebook”

Sipas tij, marrëveshja është si një hundë me dy vrima, që herë kruan njërën dhe herë tjetrën, por ne të dy rastet nxjerr vetëm….sekrecione!

“Marrëveshja është thjesht facoletë për të fshirë sekrecionet dhe aq!”, – përfundon Vasili.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Hoxha: Rama luan “hapi sa më shumë telashe kundërshtarit”, do t’i minimizojë sa më shumë fitoren e tyre
Next post Basha shumë para Ramës në sondazhe/ Berisha: Edvin, përveç Vuçiçit, të jep njeri azil politik?!