Foto prekëse/ S’i ndahet zemra nga nëna, djali hipën çdo natë në parvazin e dritares, vështron të ëmën e prekur me Covid-19 që mbahet e mbyllur në dhomë

Read Time:31 Second

Një imazh prekës është bërë viral orët e fundit në rrjetet sociale. Fotoja është publikuar nga mjekja Anika Dokle.

Shkrepja tregon se si një djalë, qëndron në parvazin e dritares së dhomës së spitalit, ku është shtruar nëna e tij.

“Ky djalë kërcen çdo natë, pas pune, te dritarja e dhomës ku mbahet nëna e tij e prekur nga Covid-19,”- shkruan gjinekolgia krah fotos që është shkrepur në Pakistan.

Dhe sipas mjekes, nëna e tij është e prekur me Covid-19. Për të mos qëndruar larg saj, i riu, me maskë, hipën çdo natë në parvaz dhe vështron nënën e tij.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Basha në takim me kryetarin e Komunës së Prishtinës: Mbështetje totale për të gjitha vendimet e institucioneve të Kosovës
Next post Pavarësia e Belgjikës, Meta: Urimet më të përzemërta, falenderues për ndihmën që na jepni për anëtarësimin në BE