“Dy miq të veçantë”, Meta pret në Presidencë Alvin Berishën me të atin, shihni ndryshimin e 12-vjeçarit

Read Time:21 Second

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka pritur sot në Presidencë Alvin Berishën bashkë me babain e tij Afrimin, historia e të cilëve, vuajtja e djalit dhe odiseja e të atit preku zemrat e të gjithëve. Meta i cilëson dy miq të veçantë dhe shprehet i lumtur për takimin.

“I lumtur të prisja sot në Presidencë dy miq të veçantë, Alvin Berishën dhe babain e tij, Afrimin”, shkruan Meta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Dhunë dhe përplasje tek protesta para Kryeministrisë (FOTO)
Next post “Drejtësia në kolaps”, Gjin Gjoni jep dorëheqjen nga statusi i gjyqtarit