Home Aktualitet Tension tek protesta para Kryeministrisë, Policia nis shoqërimet

Tension tek protesta para Kryeministrisë, Policia nis shoqërimet

nga Editor

Shoqata e bareve, pronarët e klubeve të natës dhe artistët kanë dalë sot sërish në protestë. Që në nisje të protestës, Policia ka ndërhyrë për të shpërndarë turmën dhe ka shoqëruar disa persona.

Lajme te ngjashme