“Nëse do të kishte dënim me vdekje ti do të vareshe në litar bashkë me Ramën”, shpërthen avokati: Ja çfarë të urojnë sot shqiptarët Vilma

Read Time:3 Minute, 3 Second

Avokati Altin Goxhaj me anën e një statusi në facebook ka reaguar ashpër mbi aktin e ikjes së Vilma Nushit dhe lidhjeve të saj me mazhorancën qeveritare. Goxhaj thekson se afera korruptive e check-up-it nuk është akti i vetëm i rëndë që kjo qeveri ka mbi kurriz sëbashku me Vilmën, por bllokimi i testimeve është ajo ç’ka e bën avokatin tepër radikal. Ai e mbyll postimin duke përmendur togfjalëshin varje në litar për Vilmën, Ramën, Manastirliun dhe Beqjën.

Postimi i plotë: E DASHUR VILMA!
A E DI QË SOT MILIONA SHQIPTARË PO TË MALLKOJNË ME VDÈKJE..
DHE KANË TË DREJTË!!!
Ns do kishte dënim me vdèkje dhe drejtësi, ti do të vareshe në Sheshin Skënderbej bashkë me Ramën, Beqjen, Manastirliun dhe gjithë Bandën e Soros! PËR KRIME KUNDËR SHQIPTARËVE!

FERRI QË LE PAS PËR NE..
Akti i Ikjes së Vilmës së Koncensionit qindra milionësh (me euro flasim) është jo vetëm Padrejtësia por edhe Tallja më e madhe me 2.8 milionë shqiptarë )brenda dhe të ikur e 2013 e këndej) dhe po aq edhe argumenti më i fortë për ta kuptuar se si një Bandë e Nomeklaturës Bolshevike të rekrutuar nga Soros ka ndërtuar Ferrin në Shqipëri që shqiptarët të detyrohen ta braktisin vendin në kuadër të Axhendës Soros për Rrënimin, Falimentimin dhe Shpopullimin e Shqipërisë sipas Memorandumit të Vaso Çubrilloviç!

KY NUK ISHTE THJESHT FERR POR NJË VARREZË E MADHE MASIVE QË HAPËT PËR NE ME PARATË TONA..
Këta që kanë ndërtuar Ferrin Deportues sipas Manualit Sorosian të Çubrilloviç, me paratë që na grabisin prenotojnë charterin privat, spitalin më të shtrenjtë të Europës apo Dubait, dhe vazhdojnë koncensionin më kriminal dhe mashtrues, më të shtrenjtë dhe më korruptiv të historisë së shëndetit publik në botë si e si për ti lënë spitalet pa shërbime minimale për shqiptarët për ti mbushur mëndjen atyre që kanë mbet pa ik se duhet të largohen sa më parë nga një vend që në rast se sëmuresh vdes direkt sepse Vilma, Edi, Beqja, Manastirliu dhe gjithë Banda e Soros i kanë heq shqiptarëve Serumin e Jetës që ose të ikin ose të vdesin!

POR NUK ËSHTË KJO NDYRËSIA MË E MADHE..
Por momenti më i ndyrë i kësaj historie nuk është vjedhja e shqiptarëve dhe ikja me charter!

NDYRËSIA MË E MADHE ISHTE BLLOKIMI I TESTIMEVE..
Momenti më i ndyrë ishte që megjithëse mund të vazhdonin të vidhnin dhe bënin korrupsion ata nuk i përdorën asetet e laboratorëve të ngritur me paratë tona për testet me tampon dhe teste sierologjike për Covid19(84) mgjths ishin 100% kushtet përshtatëse (e vlerësuar nga ekspertët më të mirë) duke testuar mbi 100 mijë shqiptarë brenda periudhës së PLANdemisë!

TI KISHE PJESËN TËNDE NË IZOLIMIN E SHQIPËRISË..
Kjo do vlente në shumë drejtime por mbi të gjitha do i vlente më shumë hapjes së Shqipërisë me Perëndimin dhe jo asaj që ka ndodhur izolimit pasi çdokush me një çertifikatë në dorë mund të lëvizte lirisht!

TI NUK LEJOVE TË SËMURËT TË SHKOJNË TË KUROHEN JASHTË DHE NJË PJESË I VRAVE!
Sa qindra apo mijëra shqiptarë kanë pasur nevojë për kurime dhe trajtime periodike të ndërprera jashtë shtetit? Por kjo nuk ishte e mundur falë Milvës, Edit, Beqjes, Manastirliut, dhe gjithë Bandës së Soros sepse Shqipëria u fut në Hartën e Zezë sepse nuk ofronte asnjë garanci nmdërkombëtare për shkak të mungesës totale të testimeve!

Ndaj e dashur Milva!
A E DI QË SOT MILIONA SHQIPTARË PO TË MALLKOJNË ME VDÈKJE..
DHE KANË TË DREJTË!!!
Ns do kishte dënim me vdèkje dhe drejtësi, ti do të vareshe në Sheshin Skënderbej bashkë me Ramën, Beqjen, Manastirliun dhe gjithë Bandën e Soros! PËR KRIME KUNDËR SHQIPTARËVE!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Gjergji Thimio publikon fotot kur goditet me grushta nga kunati i Niko Peleshit, thirrje ambasadës amerikane
Next post MSH mbylli klubet e natës, ironizon kantautori i njohur: T’i bëjmë shfaqjet në mëngjes, shijohet kafja përsëmbari