Denoncimi/ Kryetari i PS pushton tokat dhe qendrën shëndetësore

Read Time:50 Second

Ish kryeministri Sali Berishaka publikuar ne Facebook denoncimin ku ish-drejtori i burgut 313 akuzohet nga banorët se është duke zaptuar tokat dhe së fundmi ka zaptuar edhe qendrën shëndetësore të fshatit Ferraj, të ish-komunës Dajt.

Denoncimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Ish drejtori rremben token dhe qendren shendetesore.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Ne fshati ferraj ish komuna dajd atmistratori. I freskut icili esht ish drejtori I Burgut 313icili u shkarkua nga ylli manjeni po zapton pronat puplike Duke ber mur rethus.

Ne dijeni te plot te policies ju lutem. Denecojeni. Let east se po saptohet dhe nje qender. Shendetsore. E cila kaqen e ndertuar. Neket prom. MBAs si e shkatroj tani po esapton dhepolicija nuk vjen she pas denecimeve te banorev Ju lutem ju kam dërguar nje denoncim ne emer te banorëve nga grabitja e prones publike nga krutari i PS.

Nese mundeni postoje se esht ne interes te fshatit te ndalohet kjo masakër e grabitjes. Te prones publike ju lutem anonim respect

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Haxhinasto: Asnjë sektor i ekonomisë, s’ka një tregues pozitiv të qëndrueshëm në këto 7 vite
Next post PYETJE PËR OGERTËN QË BËN FILMA ME DOKTORA!