Lefter Maliqi: I paharruar kujtimi i Rilindjes dhe kalorësit të saj dështak

Read Time:47 Second

Nga Lefter Maliqi:

I paharruar kujtimi i Rilindjes dhe kaloresit te saj deshtak😭…Fillim jave interesante😂😂. Ramziu shkon si langaraq ne keshillin politik dhe pret ti jap fjalën Damiani i dosjes se krimit elektoral te Dibres..Basha shkon si Kryeminister i ardhshem ne Kosovë.Meta largpames dhe i vendosur ne mbrojtje te Kushtetutes dhe Demokracise,Doktori human ne zbulim te diagnozes dhe vaksines kundra Ramavirusit. Ramzi perfundimisht je i mbaruar se as me Presdentin tonë as me Presidencën Gjermane sta mbane,se te kane gozhduar… nje mundesi te ka mbetur: shko jargavitu tek keshilli politik dhe beje si klloun se edhe lojrat haxhiqamiliste dhe me blerje deputetesh me leje pallatesh nuk pijne me uje….Te doli boja dhe te plasi cipa,mbidoza ka bere te veten,te shkuara,shiko shendetin se karrigja eshte thyer e sngjitet më.I paharruar kujtimi i Rilindjes dhe kaloresit te saj deshtak.Pranvera sndalet eshte stina e fitores se Shqiptareve.🇦🇱🇪🇺🇺🇸.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Dasmë në Manzë pa respektuar distancën, policia gjobit pronarin e lokalit. Procedohen 4 të tjerë
Next post Bardhi riposton statusin e ambasadorit Soreca: Raporti i Antimafias italiane, kambanë alarmi që Shqipëria të shkëpusë lidhjet e krimit me pushtetin