Home Aktualitet Aksident në Elbasan, motoristi përfundon poshtë automjetit, dërgohet rëndë në spital (Foto)

Aksident në Elbasan, motoristi përfundon poshtë automjetit, dërgohet rëndë në spital (Foto)

nga Editor

Një aksident ka ndodhur në Elbasan mes dy autoveturave dhe një motori, teksa drejtuesi i këtij të fundit është plagosur rëndë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00 në afërsi të vendit të quajtuar ‘’Nënkalimi’’ ku motorist pas përplasjes ka përfunduar poshtë një automjeti. Ai ka pësuar fraktura të rënda dhe është dërguar rëndë në spial.

Lajme te ngjashme