Aksident në Elbasan, motoristi përfundon poshtë automjetit, dërgohet rëndë në spital (Foto)

Read Time:17 Second

Një aksident ka ndodhur në Elbasan mes dy autoveturave dhe një motori, teksa drejtuesi i këtij të fundit është plagosur rëndë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00 në afërsi të vendit të quajtuar ‘’Nënkalimi’’ ku motorist pas përplasjes ka përfunduar poshtë një automjeti. Ai ka pësuar fraktura të rënda dhe është dërguar rëndë në spial.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Presidenti Meta dekreton 4 ligje: Krijojnë lehtësime për qytetarët
Next post “Këtu sot lulëzon vetëm kanabisi dhe korrupsioni”/ Bozdo: Mjerimi dhe dhuna shtetërore e Ramës shkak që taksisti tentoi vetëvrasjen para kryeministrisë