Ish-ministri i PS, Elmaz Sherifi: Komisionet qesharake! Të hënën Rama do dublojë Damianin

Read Time:18 Second

Nga Elmaz Sherifi, ish-ministër i PS

“Komisionet qesharake” !
Kuvendi i Sajuar krijoi dy komisione Speciale. Komisionin e Reformes Zgjedhore dhe Komisionin Hetimor për shkarkimin e Presidentit.
Të dy deshtuan me shumë sukses.
Dështimet po ndjekin njëra-tjetrën. Tani sytë e veshët janë përqendruar te Këshilli Politik. Aha sa shqetësime u ka krijuar ky Keshill. Te hënën Rama do dublojë Damianin!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Maliqi: Mos paguani me taksat e shqiptarëve antarët e estradës së komisionit hetimor. Shfaqja përfundoi 3 – 0 për Presidentin
Next post DW: BE debaton ende për biliona euro. Distanca në Bruksel nuk është vetëm fizike, por edhe në qëndrime