Hashim Thaçi thyen heshtjen, flet sonte për katër ditët e intervistimit në Hagë

Read Time:23 Second

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka njoftuar se sonte në orën 20:00 do të flasë për katër ditët e intervistimit në Hagë.

Thaçi ka mbërritur dje në Kosovë, ku është pritur nga qindra qytetarë.

Me pankarta “Mirë se vjen president”, e flamuj kuq e zi, e me simbole të UÇK-së, qytetarët në Morinë thanë se ata kanë dalë ta mbështesin Thaçin, duke shtuar se ai dhe lufta e UÇK-së nuk janë vetëm.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Ngritja e Gjykatës Kushtetuese bllokohet sërish! 6 kandidatë nuk plotësojnë kushtet, 3 tërhiqen
Next post Lufta politike në Shqipëri dhe një lëvizje interesante e Sali Berishës!