Home Aktualitet Sulmet e Ramës, Jorida Tabaku: Nuk mbushen xhepat e shqiptarëve nga fyerjet dhe genjeshtrat

Sulmet e Ramës, Jorida Tabaku: Nuk mbushen xhepat e shqiptarëve nga fyerjet dhe genjeshtrat

nga Editor

Fatkeqësi për shqiptarët që KM në vend që të marrë masa për të kryer pagesat që ka premtuar për familjet dhe bizneset e goditura, harxhon gjithë kohën duke sulmuar opozitën. Fyerjet e KM nuk mbushin xhepat e boshatisura të shqiptarëve. Boll i lodhe njerëzit me gënjeshtra.

Lajme te ngjashme