Home Aktualitet Basha falenderon SHBA për pajisjet mbrojtëse për mjekët

Basha falenderon SHBA për pajisjet mbrojtëse për mjekët

nga Editor

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka falenderuar qeverinë amerikane për ndihmën që i ka dhënë Shqipërisë për pajisjen me masa mbrojtëse për mjekët. 

‘Falenderime dhe mirënjohje @USAmbAlbania dhe aleatit tonë strategjik ???????? për ndihmat kaq të nevojshme në paisje dhe veshje mbrojtëse për personelin tonë shëndetësor! Nuk jemi vetëm! #ditemetemira;

Lajme te ngjashme