Meta falenderon SHBA: Mirënjohje për asistencën humanitare në këtë situatë kritike

Read Time:17 Second

Presidenti i vendit Ilir Meta, ka falenderusr publikisht, nepermjet nje statusi ne Facebook Qeverine amerikane dhe Komanden europaine te SHBA për asistencën humanitare  qe kane dhuruar ne kohe te beshtira te vendit tone.

Postimi i plote:

Mirënjohje qeverisë amerikane dhe Komandës Europiane të SHBA për asistencën humanitare që i japin vendit tonë në këtë situatë kritike. 🇦🇱❤️🇺🇲

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “As që duan ta dijnë për ta”, gazetari iu “përvishet” autoriteteve shqiptare për vdekjen e 35-vjeçares në Greqi
Next post FOTO-EMRI/ Hiqej si punonjës policie dhe përfitonte para përmes mashtrimit, arrestohet 43-vjeçari në Kuçovë