Home Aktualitet Meta falenderon SHBA: Mirënjohje për asistencën humanitare në këtë situatë kritike

Meta falenderon SHBA: Mirënjohje për asistencën humanitare në këtë situatë kritike

nga Editor

Presidenti i vendit Ilir Meta, ka falenderusr publikisht, nepermjet nje statusi ne Facebook Qeverine amerikane dhe Komanden europaine te SHBA për asistencën humanitare  qe kane dhuruar ne kohe te beshtira te vendit tone.

Postimi i plote:

Mirënjohje qeverisë amerikane dhe Komandës Europiane të SHBA për asistencën humanitare që i japin vendit tonë në këtë situatë kritike. 🇦🇱❤️🇺🇲

Lajme te ngjashme