Home Aktualitet “Po zgjati karantina, ky do lyej lagjen”- Ish-deputetit i futet punëve gjatë izolimit, Rudina Dembacaj publikon videon

“Po zgjati karantina, ky do lyej lagjen”- Ish-deputetit i futet punëve gjatë izolimit, Rudina Dembacaj publikon videon

nga Editor

Rudina Dembacaj vazhdon të ndajë me ndjekësit momente nga izolimi i saj. Së fundmi, moderatorja publikoi një video të ish deputetit, i cili iu është futur punëve.

Në një postim të mëparshëm të Rudina publikoi videon ndërsa Mark Frroku gatuante në guzhinë. Ndërsa tani postoi imazhe të reja ku shihet duke lyer kangjellat e oborrit.

Por moderatorja paralajmëroi se nëse do vazhdojë dhe pak karantina, Frroku do përfundojë duke lyer gjithë lagjen.

“Po zgjati dhe pak karantina ky do lyejë gjithë lagjen,”- dëgjohet ajo duke thënë në video.

Lajme te ngjashme