“Po zgjati karantina, ky do lyej lagjen”- Ish-deputetit i futet punëve gjatë izolimit, Rudina Dembacaj publikon videon

Read Time:27 Second

Rudina Dembacaj vazhdon të ndajë me ndjekësit momente nga izolimi i saj. Së fundmi, moderatorja publikoi një video të ish deputetit, i cili iu është futur punëve.

Në një postim të mëparshëm të Rudina publikoi videon ndërsa Mark Frroku gatuante në guzhinë. Ndërsa tani postoi imazhe të reja ku shihet duke lyer kangjellat e oborrit.

Por moderatorja paralajmëroi se nëse do vazhdojë dhe pak karantina, Frroku do përfundojë duke lyer gjithë lagjen.

“Po zgjati dhe pak karantina ky do lyejë gjithë lagjen,”- dëgjohet ajo duke thënë në video.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Ekspertët e shëndetit në Kanada me shifra të frikshme: Ja sa viktima mund të kemi deri në fund. Vendi po përballet tani edhe me…
Next post Ndalohen pushimet nga puna për tre muaj”/ Turqia bën gati ligjin, shteti ofron 60 përqind të pagave