Siguria me shisha…

Read Time:31 Second

Nga Luçiano BOÇI

Rama dhe Besa si meritën më të madhe të qeverisjes tyre në arsim, pas librave lëmoshë të përdorur, trumbetuan sigurinë në shkolla. U listuan policët, kufizimi qarkullimit e mbyllja e lokaleve qe tregëtonin pije alkolike apo energjike. E gjitha një propagandë bajate, sepse faktet tregojnë krejt të kundërtën. Mjaftojnë fotot poshtë, të marra në një lokal SHISHA, në zemër të Tiranës, brenda të cilit fëmijë dhe adoleshentë konsumojnë përgjatë kohës së orarit mësimor, jo vetëm pije energjike, por dhe shisha. Lokali gjendet fare pranë shkollave 9 vjeçare “Faik Konica” e “Kosova”, si dhe Liceun artistik. Kjo është e vërteta e sigurisë!!!!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Presidenti Meta:”Nuk ka DEMOKRACI, pa SOVRANITET
Next post “Po e shet si fitore”, gazetari i Euronews i habitur nga Rama, reagimi i beftë pas “shuplakës” së Bundestagut