Malltezi: Çmenduri! 14 milione euro janë përlarë për 14 ditë në xhepat e Rama-Zoto

Read Time:1 Minute, 9 Second

Jamarbër Mallezi, anëtar i Kryesistë së PD, përmes një postimi në rrjet ka denoncuar kontratat miliona euroshe që përfitojnë Rama-Zoto.

Malltezi shkruan se 14 milionë euro janë përlarë në vetën dy javë nga Rama-Zoto, ndërsa ngre pyetjen se çfarë po bën SPAK.

Postimi nga Malltezi

Duhen Sakrifica, por ja edhe saktifica Rama-Zoto (Koka, Ahmetaj, etj.) qe vjedhin gati 14 Milione euro per 14 dite!

Kjo foto tregon (1) kontraten qe ka marre 28.5 milione euro nga shteti per ta ndertu me celesa ne dore dhe (2) nje rrjesht me poshte kontraten qe po i japin italianit 15 milione qe tua ndertoje me celesa ne dore.

(14 milione euro perlahen brenda 2 javesh nga Rama-Zoto me duart ne xhepa – 24.10.2016 firme me shtetin per 28.5 milione euro, 10.11.2016 firmos me italianin qe tua ndertoje per 15 milione dhe sekserlleku 13.5 milione euro ne xhepat e Rama-Zotos. (A)SPAK?

CMENDURI

Asnje fjale se cfare teknologjie, as karakteristika, as niveli i gazrave ne atmosfere, as sasia dhe cilesia e hirit, as nese do jete i ri apo i vjeter dhe te jete vete si skorje. Kush e di nese italiani nga ana tjeter nuk ka gjet ndonje kinez qe t’a ndertojne me celesa ne dore per vec 3 milione euro se nuk ka asnje kusht, asnje garanci, asnje karakteristike shtrenguese.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Vdes shqiptarja në burgun e Greqisë, të dënuarat nisin protestat: Ishte me koronavirus
Next post “Show me kamerën e ERTV”- Salianji publikon pamjet nga Thumana: Asnjë tullë nuk është vënë. Familjet vijojnë ende rrugëve