Një tjetër infermiere shërohet nga COVID-19

Read Time:36 Second

Edhe një tjetër infermiere është shëruar nga COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Përmes një postimi në FB, ministrja pohon se në total numri i personelit mjekësor të shëruar është 28.

MESAZHI I MANASTIRLIUT

Çdo personel i sistemit shëndetësor që e fiton betejën e tij me 🤜#COVID19🤛 është një lajm që më gëzon pa masë!

Edhe 1️⃣ infermiere në Tiranë është shëruar pas testit konfirmues në laboratorin e virologjisë në ISHP🙏🏼

Shkon në 2️⃣8️⃣ numri i personelit mjekësor të #shëruar nga COVID-19 ✅

Deri tani janë 1️⃣6️⃣5️⃣ pacientë dhe staf mjekësor që e kanë fituar betejën me 🤜#COVID-19🤛

#FORCA

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Pagat/ Tabaku: Janë refuzuar mijëra aplikime, rezultati për qytetarët është tragjik
Next post Ç’u janë ngjallur morrat disave…/ Ja ‘plas’ Manjani: Nëse Rama fiton kaq bindshëm, pse nuk i bën zgjedhjet?!