Gjyqi i Bashës në Apel, seanca shtyhet në 27 prill. Mungon anëtari i trupës gjykuese dhe prokurori

Read Time:19 Second

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha duhet të ishte sot në gjyq, në një seancë që do të zhvillohej në ngarkim të tij.

Seanca nuk u zhvilluia sot, por është shtyrë për në datë 27 prill.

Kjo seancë u shty, edhe për shkak se mungonte një anëtar i trupës gjykuese dhe një prokuror.

Kreu demokrat Lulzim Basha akuzohej nga Prokuroria për falsifikim dokumentesh .

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post COVID-19/ Zbulohen 9 raste të reja, shkon në 409 numri i të prekurve me koronavirus në vend
Next post Dalin shifrat/ 53 % e të prekurve nga COVID-19 në Shqipëri janë meshkuj. Ja shpërndarja gjeografike