Berisha dënon gjuhën që Rama përdor ndaj qytetarëve/ Jetën e ke nga unë…

Read Time:32 Second

Ish-kryeministri Sali Berisha dënon gjuhën që, Rama përdor ndaj qytetarëve, ku tani së fundmi pas çdo kritike ka filluar të sillet me ta si Lider Suprem që u ka jetën në dorë.

Berisha ka marrë shkas nga përgjigja që, Rama i ka dhënë një komentueseje, të cilës i shkruan se, jetën e ka nga ai pasi do kishte shkuar në botën tjetër.

‘Jetën e ke nga unë”
Lexoni pergjegjen qe skizoidi i jep qytetares!

Ekzakt këte gjë u thotë iranianëve Ajetullah Khomeini! sb-shkruan Berisha që poston më poshtë edhe komunikimin aspak normal midis Ramës dhe komentueses që thjesht po e pyet përse del pa maskë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Vaksina e dytë në SHBA kundër COVID-19 fillon provat klinike
Next post PARALAJMËRIMI i presidenti të Kinës: Merrni masa, jemi pranë rrezikut të një valë të dytë koronavirusi