Bilanci i të prekurve në rritje, por edhe një lajm i mirë: Sot, 11 të shëruar

Read Time:22 Second

Nderkohe qe bilanci i te prekurve me koronavirus ne vend ka ardhur ne rritje, pasi vetem dje kishim 400 te infektuar, vjen nje lajm i mire nga Ministria e Shendetesise.

Ministrja Manastirliu njofton se sot jane sheruar 11 paciente, te cilet e kane perballuar me sukses luften me Covid 19 dhe tashme jane gati per ne shtepi.

Kujtojme se me daten 8 prill, u njoftua se numri i pacienteve te sheruar ishte 154 persona.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post ‘Atentat’ ndaj kryetarit të bashkisë, i çajnë gomën dhe i prishin frenat e makinës
Next post Vaksina e dytë në SHBA kundër COVID-19 fillon provat klinike