COVID-19 e ‘ndau’ nga gruaja dhe fëmijët, 48-vjeçari vetëvritet

Read Time:45 Second

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Policanit. Një 48-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvrarë me armë zjarri në banesën e tij.

Burime nga policia bëjnë me dije se Ylber Spahiu e ka ndërmarrë aktin e vetëvrasjes në kushtë të rënduara psikologjike.

Burimet konfirmojnë se viktima ishte prej disa javësh në gjendje të rënduar psikologjike për shkak se jetonte i vetëm pas bllokimit të kufijve nga frika e përhapjes së coronavirusit pasi mbyllja e kufijve la në greqi gruan dhe dy fëmijët e 48-vjecarit. Pas krismave që u dëgjuan në qytet, kanë qënë komshinjtë ata që njoftuan policinë, e cila pas mbërritjes në banesë e gjeti trupin e 48-vjecarit pa shenja jete.Trupi i pajetë u përcoll në morgun e Spitalit Rajonal Berat, ku pas eksperzisës rezultoi se 48-vjecari Ylber Spahiu është vetëvrarë nga arma automatike “kallashnikov”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Gazetari jep detaje: Si paraqitet gjendja e Alimadhit dhe dy mjekëve
Next post Bamirësia e interesit të Edi Ramës mes shqiptarëve dhe italianëve