Home Aktualitet Gazetari jep detaje: Si paraqitet gjendja e Alimadhit dhe dy mjekëve

Gazetari jep detaje: Si paraqitet gjendja e Alimadhit dhe dy mjekëve

nga Editor

Gazetari Erion Skëndaj ka raportuar për News 24 se sot ka rënë ndjeshëm numri i urgjencave me COVID-19, ndërsa është regjistruar vetëm një urgjencë deri tani.

Sipas tij, mjeku Roland Xhaxho ka probleme me frymëmarrjen, por s’ka komplikacione kurse Andi Koraqi nuk ka vështirësi as në frymëmarrje dhe as komplikacione, por ka probleme me obezitetin.

Ndërsa sa i përket deputetit Adriatik Alimadhi ai tha se  po trajtohet me oksigjen me maskë

Lajme te ngjashme