Ekspertët për Boris Johnson: Do humbasë shumë peshë dhe forcë…

Read Time:23 Second

Kryeministri britanik, Boris Johnson, ka kaluar natën e dytë në kujdes intensiv për shkak se gjendja e tij u përkeqësua nga koronavirusi.

Sipas “Daily Mail”, ekspertët janë shprehur se Johnson do duhet të pushojë një ose dy muaj, pasi të shërohet, për shkak se do të pësojë një humbje të konsiderueshme të peshës dhe forcës së muskujve.

Ata parashikojnë se rimëkëmbja e kryeministrit pas tronditjes nga kujdesi intensiv për koronavirusin mund të zgjasë gjatë gjithë verës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Koronavirusi, Ulsi Manja si “virus” dhe heshtja e Gramoz Ruçit
Next post U kap duke bërë pazaret me maskë vënë, Basha: Po bëhet e vështirë, respektoni të gjitha udhëzimet