Home Kronike Rikthehen bandat, grabitje me armë zjarri në autostradën Tiranë-Durrës

Rikthehen bandat, grabitje me armë zjarri në autostradën Tiranë-Durrës

nga Albina Hoxhaj

Rikthehen bandat dhe grabitjet me armë zjarri. Në orët e para të mëngjesit të sotëm  ka ndodhur një grabitje me armë zjarri në  autostradën Tiranë- Durrës.

Mësohet se 2 persona të maskuar dhe të armatosur kanë dhunuar një çift dhe më pas iu kanë marrë makinën tip ‘Fiat’. Policia po heton ngjarjen.

Lajme te ngjashme