‘Lal Plehu duke ndarë ndihma!’/ Berisha publikon karikaturën

Read Time:18 Second

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi një karikaturë, ku ironizohet mënyra se si bamirësia po përdoret nga politikanët e mazhorancës për të bërë politikë dite.

Duke abuzuar me varfërinë e tyre, këto veprime kanë krijuar zemërim në rrjetet sociale.

‘Lal Plehu duke ndarë ndihma!’ shkruan Berisha, duke iu referuar kryebashkiakut Erion Veliaj, i kthyer në simbolin e këtij abuzimi mediatik dhe politik.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Koronavirusi, përgjigjja e natyrës”/ Papa: Hipokrizi, flasin për uri dhe prodhojnë armë
Next post Koronavirusi në Shkodër, ambasadorja Yuri Kim flet me kamera me Voltana Ademin: Pres t’ju vizitoj nga afër