Të shtëna me armë pranë Orikumit, dyshohet për 1 të plagosur

Read Time:15 Second

Raportohet për të shtëna me armë zjarri në Orikum të Vlorës. Nga të dhënat e para dyshohet se prej të shtënave ka mbetur I plagosur një person.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes dhe nga moment në moment pritet përditësimi i të dhënave në lidhje me ngjajren.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Ministria e Shëndetësisë: 400 të prekur nga koronavirusi në Shqipëri, 17 raste te reja
Next post Ilaçi i mrekullisë? Dyshimet se pse Trump po reklamon hidroksiklorinën, si vë duart në fytyrë eksperti kur flet presidenti