Presidenti Meta përshëndet shqiptarët me një nga perlat e Vaçe Zelës, në ditën e saj të lindjes

Read Time:17 Second

Presidenti Ilir Meta ka kujtuar ditën e lindjes së ikonës së këngës shqiptare, Vaçe Zela e cila la pas një trashëgimi të madhe muzikore ndër breza.

Në mesazhin e tij në rrjetet sociale, Meta ka përshëndetur qytetarët me këngën “Rrjedh në këngë e ligjërime”, kënduar nga Vaçe Zela.

POSTIMI I PLOTE I METES

https://youtu.be/kYD5dtQjGNY
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post A do zgjasin masat shtrënguese deri në 18 muaj? Manastirliu: Plani i ‘hapjes’ është bërë, rreziku i infektimit do ekzistojë deri sa…
Next post Thirrje e çuditshme e OBSH ndaj autoriteteve të çdo shteti: Mbroni punonjësit e shëndetit nga sulmet dhe ngacmimet!