Home Politike Bardh SPAHIA: Kllouni-kryeministër,i “hapi” për herë të tretë negociatat!

Bardh SPAHIA: Kllouni-kryeministër,i “hapi” për herë të tretë negociatat!

nga Albina Hoxhaj

Në lidhje me 9 kushtet e vendimit të Gjermanisë ka reaguar dhe ish deputeti i PD Bardh Spahia Reagimi i Bardh SPAHIA I “hapi” per here te trete negociatat kllouni-kryeminister. Ky eshte rekord, njelloj si kushtet qe vec i shtohen vit pas viti! E te mendosh se kllouni yne nuk siguron dot as drita e uje per qytetaret e vet, ne 2019-en!!! Makuteria e kombinuar me paaftesi eshte fatkeqesia me e madhe per kete vend! Tani eshte rradha e dekoratave. 9 cope kete here, aq sa kushtet gjermane, te cilat nuk ka akrobat qe t’i kaperceje, qofte edhe vizatues me ngjyra te ndezura! #MirenjohjeCDU/CSU#Llogaridhenie

Lajme te ngjashme