Rama poston nje mesazh te papritur qe nuk eshte ne stilin e tij. E ka shkruar vet?

Read Time:42 Second

Kryeministri Rama ka publikuar sot ne muzg nje mesazh qe nuk eshte as ne natyren e tij dhe as ne stilin e tij te te shkruarit ne lidhje me koronavirusin.

”🔴🟢 JENI SUPER, JU DUA SHUMË❤️ SHQIPËRIA DO TA FITOJË KËTË LUFTË🇦🇱
MOS E HARRONI KURRË: ZOTI I SHQIPTARËVE ËSHTË I MADH🙏”, shkruan Rama.

Ai ka pasur raste kur thote jeni ‘super’ por nuk ka thene asnjehere ‘ju dua shume’. Aq me pak te kete shkruar kaq me superlativa per dike tjeter qe nuk eshte ai vete, qe nuk eshte ne qeveri apo stafin e tij te ngushte edhe kur eshte ‘zoti’.

Me pak fjale eshte e mundur qe nuk e ka shkruar vete, bile as tefterxhiu i tij Endri.

Megjithate urojme te jete mire dhe nese ka ndeyshuar stil te lajmeroje me para se mund te beje me zemer ndonje socialist.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post ‘Kavalishenca’ bosh, emigrantëve iu del ‘zot’ diaspora. Shqipëria nuk ka para për 27 shtetasit e saj të mbetur rrugëve
Next post Kriza e COVID-19/ Ish-deputetja e PD dhuron rrogën për bamirësi