Ministres kosovare i vdes babai, por ajo vazhdon punën

Read Time:20 Second

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka dalë në një konferencë për media bashkë me ministren e Ekonomisë, Rozeta Hajdari.

Ai ka njoftuar se sot ka ndërruar jetë babai i ministres Hajdari,  por ajo sot gjatë gjithë ditës ka punuar dhe se pas konferencës do të shkoj në ceremoninë e varrimit.

“Rozetës i ka vdekur babai, por sot gjithë ditën ka punuar”, ka thënë Kurti.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Protestuan dhe refuzuan shpërblimin, Manastirliu u përgjigjet mjekëve të spitalit në Lezhë: Pavarësisht spekulimeve, ne…
Next post “Bujqësia kërkon masa të jashtëzakonshme”, ish-ministri Panariti: Nuk ka krizë prodhimi por transporti