Home Aktualitet Ministres kosovare i vdes babai, por ajo vazhdon punën

Ministres kosovare i vdes babai, por ajo vazhdon punën

nga Editor

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka dalë në një konferencë për media bashkë me ministren e Ekonomisë, Rozeta Hajdari.

Ai ka njoftuar se sot ka ndërruar jetë babai i ministres Hajdari,  por ajo sot gjatë gjithë ditës ka punuar dhe se pas konferencës do të shkoj në ceremoninë e varrimit.

“Rozetës i ka vdekur babai, por sot gjithë ditën ka punuar”, ka thënë Kurti.

Lajme te ngjashme