Tentoi të vidhte kioskën në Fier, arrestohet 19- vjeçari, pranga dhe një tjetri për dhunë në familje

Read Time:19 Second

Një 19- vjeçar në Fier është arrestuar për shkak se tentoi të vidhte me thyerje një kioskë.E.S, me banim në Tiranë dyshohet se është autor edhe i vjedhjes së një baterie apo disa dokumentave të një automjeti në pronësi të R.L.Po ashtu është arrestuar edhe një 42- vjeçar E.S, për shkak se dhunonte prindërit dhe vëllain e tij.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Nuk kemi telefon të mirë për mësimet”, familja në Librazhd në kushte ekstreme: Jetojmë me ndihmë ekonomike
Next post Risku i madh i bail out-it selektiv