Pamje nga vendngjarja/ “Smart-i” kthehet përmbys në Astir, gjaku ”mbulon” rrugën, një i plagosur

Read Time:26 Second

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak momente më parë tek rruga e re e Yzberishtit që të nxjerr në Astir.

Pamjet tregojnë për një makinë të tipit ‘Smart’ e cila është përmbysur dhe në rrugë duken ende gjyrmët e gjakut.

Raportohet se i lënduar ka mbetur vetëm shoferi i automjetit tip smart dhe fatmirësisht është në gjendje të mirë shëndetësore pasi ka lënduar vetëm dorën.

Pamjet janë publikuar nga JOQ Albania, dhe i referohen një qytetari i cili ka qenë i pranishëm në vendin e ngjarjes.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Shqipëria kërkesë NATO-s: Na ndihmoni me 800 respiratorë dhe 1 milion maska
Next post Gazment Bardhi publikon videon, ku i bie të fikët nga të ftohtët dhe uria njërit prej qytetarëve shqiptarë te bllokuar në kufi. Gazment Bardhi: Trajtim çnjerëzor. Një vend anëtar i NATO-s nuk mund të sillet si Koreja e Veriut