Digjet banesa në Mat, plagoset çifti i bashkëshortëve dhe 2 fëmijët, nisen me urgjencë drejt Tiranës

Read Time:27 Second

Mat- Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Shoshaj të Matit dhe si pasojë janë plagosur 4 pjesëtarët e familjes. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në orën  03:55 të mëngjesit, në banesën e shtetasit P.D, ku janë lënduar  çifti i bashkëshortëve  dhe dy fëmijët. Ata janë transportuar për ndihmë më të specializuar drejt Tiranës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Dyshohet se banesa është përfshirë nga flakët,  pasi familjarët kanë harruar ndezur një pajisje elektronike.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post 12 punonjës të Ministrisë së Brendshme infektohen me koronavirus, rritet numri i viktimave
Next post Frenon Shkodra, harta zgjerohet në Tiranë, Elbasan, Korçë