Një tjetër rast me Covid-19 në Elbasan, infektohet pronari i një lokali

Read Time:26 Second

Një tjetër rast i ri është konfirmuar këtë të hënë në Elbasan, duke e çuar në 11 numrin e personave të infektuar me Covid 19.

Burime për Abc News bëjnë me dije, se personi i prekur është pronari i një restoranti në afërsi të Gjykatës së Elbasanit.

Në këtë restorant konfirmohet se kanë qenë të pranishëm dhe janë infektuar një pjesë e madhe e rasteve të konfirmuara pozitivë në Elbasan.

Mjekët dyshojnë se mund të jetë infektuar edhe kasapi i cili e furnizonte me mish restorantin./

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Nga 15 prilli shtohet lista e bizneseve që nisin punën, Rama: Do të kthehen dyqanet e tregtimit…
Next post Berisha: Rama sillet me shqiptarët në kufi si në Korenë e Veriut, vetë bën joga në Surrel