Maliqi ironizon Ramën: Nga 21 e çoj në 51 numrin e të vdekurve Piktori, të ketë lajthitur vallë?

Read Time:30 Second

Përmes një postimi në facebook, deputeti Lefter Maliqi ironizon kryeministrin Rama duke thënë se ai ka lajthitur.

Maliqi ripublikon shifrën e viktimave nga koronavirusi në Shqipëri, dhe thotë se Rama nga 21 e çoi në 51 numrin e viktimave.

“Nga 21 e çoj në 51 numrin e të vdekurve Piktori, të ketë lajthitur vallë”,-shkruan Maliqi.

Nga 21 e çoj në 51 numrin e të vdekurve Piktori, të ketë lajthitur vallë? Apo i fshen të vërtetën Shqiptarëve? Megjithëse për asgjë nuk besohet më, vetëm aktron, mashtron, ndjell panik, terror etj .Më mirë mos e dëgjoni se i ka dal boja.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post TAMPONET, KUR FSHIHEMI PAS OBSH-së!
Next post Krimi po ndodh në Kapshticë