Përfitoi nga karantinimi dhe hyri për të vjedhur, banorët e Beratit rrethojnë hajdutin në lagjen “Uznovë”, ia bëjnë gati policisë për ta prangosur

Read Time:41 Second

BERAT– Një person është vënë në pranga nga policia në Berat, pasi ka përfituar nga karantinimi për t’u futur në shtëpitë e pabanuara dhe për të grabitur. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Uznovë”, në orë 13:00 të ditës së sotme, teksa në këtë rrugë nuk kishte asnjë lëvizje.

Sapo kanë parë 30-vjeçarin, banorën e “Uznovës”, i janë afruar dhe e kanë pare që hajduti po futej në një ndërteesë që është kkati i parë lokla, ndërsa i dyti shtëpi.

Të afërmit e pronarit të banesës, që prej një muaji jeton me familjen në Durrës, ka vënë re që 30-vjeçari është i huaj dhe të gjithë fqinjët janë sulur për ta kapur hajdutin. Ata e kanë rrethuar dhe kur ka ardhur policia, e kishte gati tashmë, vetëm për t’i vënë prangat.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Nuk është koha për politikë si zakonisht”, Basha i përgjigjet ambasadores amerikane: Do vazhdoj të kërkoj transparencë nga qeveria
Next post Babai i tij mjek iu infektua me Covid-19, Dj Vicky ironizon me Ramën dhe Veliajn