Nard Ndoka i drejtohet Ramës: Ti je vetëm një m*t i madh!

Read Time:35 Second

Pak ditë më parë, kryeministri Edi Rama u vetëshpall,”babai” i të gjithëve, në luftën ndaj koronavirusit.

Një përgjigje, koncize, ka ardhur për kryeministrin, nga Nard Ndoka, i cili i bën apel Ramës të heq mjekët militantë nga drejtimi i emergjencës dhe deklaron se kryeministri nuk është “babai i kombit”, por një “m*t i madh”.

“O Edi Rama, po merr në qafe edhe mjekët, se qytetarët dhe Ne të gjithëve na ke marrë perpara! Zoti është i madh, përmendu, fute kokën në ujë të ftohtë! Hiqi mjekët militantë nga drejtimi dhe nga ekranet, çliroje sistemin shendetesor, lëri marritë e tua si “baba i kombit”, boll më! Ti je vetëm një m*t i madh!”, shkruan Ndoka.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Aksident me tre të plagosur në Roskovec, të rinjtë me shpejtësi të madhe, makina u përplas me…
Next post Rama edhe kur të vdesë, Sali, Sali do të thërrasë…