Aksident me tre të plagosur në Roskovec, të rinjtë me shpejtësi të madhe, makina u përplas me…

Read Time:28 Second

Tre të rinj kanë përfunduar në spital pas një aksidenti me makinë ku u përfshinë pasditen e sotme në rrugën Suk ‐Strum të Bashkise Roskovec.

Burimet thanë se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia me të cilën mjeti po lëvizte, duke shkaktuar daljen e tij nga rruga e përplasjen me bordurën anësore.

Ambulanca dhe policia shkuan në vendin e ngjarjes e kanë nisur hetimet për aksidentin, i cili ndodh në orarin kur është e ndaluar lëvizja për qytetarët.

Të rinjtë mësohet se janë dërguar në spitalin e Fierit ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Vazhdon debati/ “Mjaft vendose garën me zara”, Brace i përgjigjet Armand Dukës: Shit Bentlyn nëse të dhimbset futbolli, do të ankohem në UEFA e FIFA për ty
Next post Nard Ndoka i drejtohet Ramës: Ti je vetëm një m*t i madh!