Prej 24 orësh në spital në terapi intensive, Boris Johnson ‘bëhet i gjallë’ në Twitter

Read Time:36 Second

Pak orë pas lajmit se kryeministri britanik Boris Johnson është trajtuar me oksigjen për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij  shëndetsore si pasojë e simptomave të Covid 19, vjen edhe reagimi i tij.

Johnson ka pohuar se është në gjendje të mirë shëndetsore dhe se i është nënshtruar testeve rutinë në spital për simptoma të koronavirusit.

Përmes një postimi në rrjetin social Tëitter, Johnson shkruan se është në gjendje të mirë shëndetsore.

“Me këshillën e mjekut tim, unë shkova në spital për teste rutinore pasi ende ndjej simptomat e koronavirusit. Jam në humor të mirë dhe jam në kontakt me ekipin tim pasi punojmë për të luftuar këtë virus, për t’i mbajtur të gjithë të sigurt”, shkruan Johnson.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Deri dje vetëm automjetet plagosnin e vrisnin njerëz, sot edhe këmbësorët”, shikojeni këtë foto, nga nesër e tutje…
Next post Koronavirusi i merr jetën mamasë së trajnerit të njohur, ja njoftimi i klubit