Qytetari e pyet, a i zë drogaxhinjtë koronavirusi? Ramës i ikën fiqiri: Dëgjo këtu ti…

Read Time:26 Second

Rama është tërbuar pasi ka lexuar live pyetjen e një qytetari, “a i zë drogagjit koronavirusi”?

Kjo pyetje i ka djegur shumë kryeministrit, i cili është rebeluar duke ju drejtuar qytetarit që të mësojë gjuhën shqipe dhe më pas të kalojë tek droga.

Qytetari: A i zë drogagjit koronavirusi?

Rama: Ja pyet ky këtu: A janë “drogagjit” të rrezikuar? Dëgjo këtu ti, rri brenda mos lëviz dhe mos u merr me drogagjit. Mëso A, B, C, D, E, DH e pastaj eja më trego mua drogagjit…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Si po bëhet gati Europa për rihapjen/ E para nis Austria…
Next post Testim masiv për të fituar mbi virusin. Numri i ulët i testimeve fsheh të vërtetën për nivelin real të përhapjes së virusit.