Burri i doktoreshës vret pesë persona pasi po bënin zhurmë

Read Time:35 Second

Burri i një doktoreshe në Rusi qëlloi për vdekje pesë persona pasi po bënin shumë zhurmë jashtë gjatë kohës së izolimit nga koronavirusi.

Anton Franchikov, 31 vjeç, fillimisht u foli atyre nga ballkoni përpara se të kapte armën, një çifte, dhe të hapte zjarr. Grupi prej katër burrash dhe një u grua u futën në bllokun e banesave, por ai qëlloi ndaj tyre.

Ka raportime se viktima grua ishte shtatzënë.

Një zyrtar policie tha se vrasja erdhi për shkak të tensionit të krijuar nga izolimi.

Burimet thonë se Franchikov ishte ankuar për zhurmat, duke thënë se po ia zgjonin beben nga gjumi. Gruaja e tij ishte në banjo gjatë incidentit dhe tha se nuk dinte gjë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Shkrumbohen gjatë natës dy automjete në Tiranë, dyshohet se…
Next post U shtrua dje në spital/ Sekretari flet për shëndetin e kryeministrit të Britanisë: Do të qëndrojë atje aq sa do të jetë e nevojshme, ishte planifikuar që…