Home Aktualitet Shkrumbohen gjatë natës dy automjete në Tiranë, dyshohet se…

Shkrumbohen gjatë natës dy automjete në Tiranë, dyshohet se…

nga Editor

Dy automjete janë shkrumbuar nga flakët gjatë natës së kaluar në Tiranë.

Ngjarja është regjistruar tek Rruga e Kavajës, ndërsa sipas “Neës24”, nuk ka persona të lënduar të lënduar.

Dy automjetet kanë qenë të parkuara, ndërsa paraprakisht dyshohet të jetë zjarrvënie e qëllimshme.

Aktualisht nuk dihen të tjera detaje për ngjarjen, ndërsa Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Lajme te ngjashme